English

ارایــــه دهنده
بازی های آنلاین مالــتی پلــیر

با بیش از 14 سال سابقه در زمینه ی فعالیت های آنلاین ، کمپین ها، بازاریابی و نیز بازی سازی، ایواک به یکی از بزرگ ترین توسعه دهندگان در خاورمیانه تبدیل شده است.

واقعا با پروژه هامون حــــال می کنیم!

استودیو بازی سازی ایواک، یک شرکت ارایه دهنده ی راه حل های مبتنی بر اینترنت و خصوصا بر بستر وب و موبایل، واقع در قلب ایران، تهران است. ایواک، تعدادی از موفق ترین و پرطرفدار ترین بازی های آنلاین ایرانی نظیر مستر90 و گرز را نیز طراحی و منتشر کرده است.

طراحی چشم نواز، رابط کاربری تاثیر گذار، ارتباط مناسب با پلیر و سناریوهای جذاب از ویژگی های اصلی بازی های ماست.

ایواک با افتخار در حال سرویس دهی به بیش از 1 میلیون کاربر در ایران و سایر نقاط جهان است.

بیش از 14 سال سابقه ی توسعه ی برنامه های مبتنی بر وب و 7 سال سابقه ی بازی سازی، ایواک را به یکی از قدرتمندترین توسعه دهندگان خاورمیانه بدل کرده است.

خلاقیت،
یافتن بهترین همراهان است!

به عنوان متخصص در امور بازاریابی آنلاین، ایواک به بسیاری از برندها و کمپانی های مطرح در زمینه ی فعالیت های اینترنتی مشاوره می دهد. ما همچنین در برخی از بزرگترین کمپین های تبلیغاتی آنلاین ایران، با آژانس های تبلیغاتی پروژه های مشترکی ارایه داده ایم.
لیست زیر، تعدادی از برندها و کمپانی های همکار ما را شامل می شود:

در صورتی که کسب و کاری دارید و به دنبال یک راه حل آنلاین و یا راه یابی به بازارهای مبتنی بر وب هستید، از طریق فرم تماس با ما، با ما در ارتباط باشید. ایواک همیشه به دنبال همراهان خوب است!

500,000 جنگجو، میلیون ها نبرد

هدف کاربران در این بازی جمع آوری لشگری قدرتمند از سربازان و قهرمانان، تجهیزات و جادوها برای حمله به سایر کاربران در یک نبرد زنده و بازگشت به خانه با غرور و پیروزی است!

بازی استراتژیک آنلاین رایگان

گرز یکی از موفق ترین نمونه های بازی استراتژیک در ایران است. این بازی رسما در سال 1391 رونمایی شد و بیش از 500,000 کاربر فعال در سرورهای مختلف خود دارد.
گرز هم چنین به دلیل استفاده از به روز ترین تکنولوژی های فضای وب و نیز به دلیل نحوه ی ارتباط با کاربر و صحنه های زنده ی بازی، به متفاوت ترین بازی آنلاین ایران نیز مشهور است!

گرز

1,000,000 باشگاه، میلیون ها بازی

مستر90 هم اکنون پرطرفدارترین و فعال ترین بازی آنلاین مبتنی بر وب ایران است.
این بازی به زودی به سایر زبان های زنده ی دنیا نیز در دسترس خواهد بود.

بازی مربیگری فوتبال رایگان

مستر90 یک بازی شبیه ساز و مربیگری فوتبال است که در انتهای سال 1392 رونمایی شد.
هر کاربر در مستر90 یک باشگاه فوتبال را اداره می کند و هدفش کسب عنوان قهرمان قهرمانان در بین همه ی باشگاه های حاضر، از طریق تمرین مداوم بازیکنان، مربیگری صحیح، انتخاب تاکتیک و استراتژی مناسب در هر بازی، مشاهده ی بازی های حریفان، هوشیاری در نقل و انتقالات و در نهایت ارایه ی یک بازی خوب در زمین است!

آدرس: www.mr90.ir
مستر90
تلفن: +98 21 77 92 93 64
فکس: +98 21 77 92 93 64
ایمیل: info@ewalk.ir

با تشکر از شما.به زودی از طریق ایمیل پاسخ شما داده خواهد شد.

© 2024 eWalk.ir All Rights Reserved

خلاقیت، پایانی ندارد!

75%